Opinie

Kobieta i człowiek

Rated 5,0 out of 5
14 stycznia 2024

Bardzo pozytywna i ciepła osoba.

Od razu zaraża energią.

Miałam okazję pracować z Anią na warsztatach self-love.

Przekazała mi szczere zainteresowanie i pomoc .

Autentyczna ,skromna kobieta z potężną siłą.

Polecam bardzo wszystkim zagubionym duszom

Asia

Warsztaty z Anią

Rated 5,0 out of 5
12 marca 2022

Ania jest osoba bardzo pozytywna, która sama swoja obecnoscia o raz podejściem wpływa bardzo emocjonalnie na inne osoby, ale oczywiście pozytywnie.

Potrafi bardzo dobrze dopasować potrzeby drugiej osoby oraz nakierowac ja na odpowiednie tory. Myślę, że każdy powinien podjąć się sesji z Anią, a na pewno zostanie z nią na dłużej.

Osoba w 100% godna polecenia!

Natalia

Zmiana pracy

Rated 5,0 out of 5
4 stycznia 2022

Miałam trudność z wyjściem ze strefy komfortu. Wolałam starą dobrze znaną pracę niż sprawdzenie swoich sił w innej firmie. Dzięki naszym spotkaniom z Anią wzmocniłam swoją pewność siebie, poznałam swoje mocne strony jak i te nad którymi warto się pochylić. Dzięki temu po 10 latach zmieniłam firmę. Na chwilę obecną oceniam to jako świetną decyzję. Dziękuję

Gabrysia

Polecam

Rated 5,0 out of 5
25 sierpnia 2021

Ania jest bardzo ciepła i empatyczne osoba. Każde spotkanie z nią wniosło dużo refleksji i poukładania wątków z którymi się zmagałam przed sesja. Gorąca polecam Anie

Ewelina

Trafny wybór 😊

Rated 5,0 out of 5
15 sierpnia 2021

Sesje z Anią uświadomiły mi, że warto podjąć wysiłek i sprawdzać różne rozwiązania, tak aby znaleźć takie, które najbardziej odpowiada naszym aktualnym potrzebom i sytuacji życiowej. W trakcie wspólnej pracy było dużo inspirujących momentów, które zmobilizowały mnie do poszukania innych niż dotychczasowe rozwiązań. Jednym słowem, Ania inspiruje, otwiera, zachęca swoją dobrą energią do odważnych zmian!

Hanna

Polecam sesję z Anią!

Rated 5,0 out of 5
12 sierpnia 2021

Anna dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie mega profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele.

Sama słyszałam wiele opinii o coachingu, nie wszystkie z nich były dobre, jednak zdecydowałam się na sesję z Anią, którą z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jako coacha. 😉

Karolina

Opinia po spotkaniach coachingowych

Rated 5,0 out of 5
12 sierpnia 2021

Nasze spotkania coachingowe wspominam nie tylko intensywnie, ale i bardzo owocnie. Pomogła mi wyjść z błędnego koła, w którym trwałam bardzo długo i byłam przekonana, że już niewiele jestem w stanie w tej sprawie zdziałać.

Ania jest osobą bardzo otwartą, co sprawiło, że mi również dużo łatwiej było się przed nią otworzyć i opowiedzieć o swoich trudnościach. Zaraża energią i uśmiechem. 🙂

Izabela

Polecam 😉

Rated 5,0 out of 5
11 sierpnia 2021

Ani energia i zaangazowanie sprawily, ze moja motywacja do zmiany utrzymuje sie na wysokim poziomie, mimo ze zakonczylysmy proces coachingowy kilka tygodni temu. Jesli potrzebujesz coacha z werwa, poczuciem humoru i pozytywna energia to Ania bedzie najlepsza;)

Aga
]