SELFLOVE

Warsztaty od kobiet dla kobiet.
Znasz to? Pędzę, pędzę, muszę zdążyć! Jeszcze tylko obiad, jeszcze siłownia, zakupy, jeszcze zadania z dzieckiem. Jeszcze tylko oddam szefowi projekt. Jeszcze oferta do klienta i już odpocznę. Chwila na media społecznościowe i jest już północ. 

*A gdzie jest czas dla Ciebie? 

*Czy wiesz czego, tak naprawdę potrzebujesz? 

*Za czym biegniesz? 

Selflove- poznaj Siebie to spotkanie organizowane od kobiet dla kobiet. Każda z nas ma swoją drogę, okazuje się, że mamy w nich sporo wspólnego.

Niezależnie od stanowiska, miejsca zamieszkania czy atrakcyjności fizycznej często słyszę od Kobiet, że gdybym miała większą pewność siebie to…  Moje wsparcie jako psychologa i coacha pozwoli Ci rozpocząć drogę nad budowaniem pewności siebie. W przyjaznym gronie realizujemy kilka ćwiczeń, rozmawiamy, dzielimy się doświadczeniami. Aby podkreślić Twoje zewnętrzne piękno, jedna z najlepszych makijażystek w regionie Tarnowskim- Sylwia Pasadyn podpowie Ci jak zadbać o Twoją cerę, jak ją pielęgnować, aby zawsze wyglądała perfekcyjnie. Pokaże Ci w jaki sposób wykonać makijaż dzienny. To wszystko uwieczni „Szalona Klatka” Tatiana Zalasińska, która nie boi się wyzwań zarówno tych fotograficznych, jak
i życiowych. Jeśli chcesz sprawić prezent sobie, spędzić kreatywny, rozwojowy czas ze swoją przyjaciółką, siostrą, matką. Nie czekaj i umów termin na warsztaty Selflove- poznaj siebie! 

Oferujemy kilka opcji pakietów, w zależności od potrzeb, jakie masz. Szczegóły w pod numerem telefonu:
+48 725811508 

Obserwuj moje media społecznościowe gdzie umieszczane są aktualne terminy warsztatów.

*pakiety można poszerzyć o większa ilość zdjęć/ usług
** oferta skierowana do klientek indywidualnych, dwóch lub trzech pań w jednym czasie 
*** warsztaty odbywają się w Skrzyszowie obok Tarnowa w woj. Małopolskim