Wypierz się

Wypierz się

Tweet Twitter Frase

A kiedy nasza głowa potrzebuje małego „wyprania” z niej plam, dodania proszku i odświeżenia płynem to uważamy, że psycholog czy coach jest dla słabeuszy, przeciętniaków, że ja sam/a ogarnę wszystko. A psychiatra to już kompletnie dno. Ja nie jestem jakimś „czubkiem”.

O- odplamiacz- usuwa to, co najtrudniejsze-może być to postać wsparcia psychiatry, jeśli jest taka konieczność (nie używamy go do każdego prania)

P- proszek- czas potrzebny. Na zrozumienie tego, co jest dla nas destrukcyjne, zazwyczaj praca z psychologiem na terapii.

P- płyn do płukania- kiedy jesteś siebie świadomy, czujesz, że stoisz pomiędzy i nie idziesz do przodu. Czas, gdy poznajesz swoje przekonania, zasoby, cele zazwyczaj praca z coachem.

S- szuszenie-czas na regenerację, dystans, dojście do swoich możliwości i na powiew świeżości dla siebie i bycie inspiracją dla innych.

K- niektórzy pióra w kapsułce i nie potrzebują/ nie lubią innych dodatków. 🙃 To może być ktoś, kto potrafi poprowadzić Cię kompleksowo. Czy istnieją kombinacje 2w1? 3w1 ?

Co myślisz o takim porównaniu?

Jaki sposób prania jest dla Ciebie:)?